Odchudzanie, kształtowanie, modelowanie i ujędrnianie sylwetki z Endermologie LPG

Odchudzanie, kształtowanie, modelowanie i ujędrnianie sylwetki z Endermologie LPG

Zabieg polegający na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne.

Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych, dzięki czemu posiada ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Drenaż limfatyczny

Podczas masażu wykonywanego przy użyciu urządzenia Keymodule Cellu M6 dochodzi do drenażu limfatycznego, pozwalającego pozbyć się z organizmu toksyn (także rozbitych cząsteczek tłuszczu), poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i wzmaga wymianę międzykomórkową. W celu wzmocnienia efektu drenującego zaleca się także wypijanie ok. 2 litrów wody dziennie (najlepiej niskozmineralizowanej).

Nieinwazyjność

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego zabieg ten uważa się na świecie za numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Higiena i bezpieczeństwo

Masaż jest wykonywany w specjalnym trykocie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry. Każda klientka otrzymuje własny trykot który, jest tylko do jej dyspozycji. Posiadamy trykoty w różnych rozmiarach.

Pojedynczy zabieg trwa 35 minut. W jego trakcie masujemy całe ciało, skupiając się na miejscach szczególnie dotkniętych cellulitem. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów – dwa razy w tygodniu. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę. Najlepsze rezultaty uzyskujemy poprzez połączenie Endermologii z Lipocontour BTL lub Body Space ( bieżnia w podciśnieniu i podczerwieni). Efekty są naprawdę rewelacyjne.

Zabiegi endermologii przynoszą wielorakie korzyści:

działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry modelowanie sylwetki i kształtowanie sylwetki w miejscach trudnych do wyćwiczenia ujędrnianie skór dojrzałych i rozciągniętych po odchudzaniu przygotowanie skóry do ciąży – po serii zabiegów skóra jest silniejsza i bardziej odporna na rozciąganie powrót do dawnej figury po ciąży – ujędrnianie i zmniejszanie obwodów terapia przeciw obrzękowa, zmniejszanie retencji wody stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy eliminacja toksyn z organizmu rozluźnianie napiętych mięśni masaże po zabiegach chirurgicznych blizny, rozstępy – spłycanie, uelastycznianie, poprawa kolorytu

Przeciwwskazania do zabiegu:

czynny nowotwór, ostry stan chorobowy ciąża oraz okres po ciąży (do 5 miesiąca po porodzie naturalnymi oraz do 7 miesiąca po cesarskim cięciu) przyjmowanie antykoagulantów zapalenie żył

Ograniczenia miejscowe:

  • bolesne żylaki
  • przepuklina brzuszna
  • naczyniaki
  • liczne tłuszczaki

Czas trwania zabiegu: 35 min

Cena: 90 zł  –  pojedynczy zabieg

900 zł – 10 zabiegów (+ 1 gratis)

1350 zł – 15 zabiegów (+ 3 gratisy)