DIETETYK

DIETETYK

Każdy z Nas jest inny, ma różne potrzeby i pragnienia. Dlatego też, w Naszym Salonie oferujemy Tobie indywidualny program poprawy zdrowia, kondycji,  odchudzania oraz zmiany nawyków, dzięki któremu osiągniesz wymarzony cel i wspaniałą, piękną sylwetkę.

 Gabinet dietetyczny  powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać nie tylko o swój wygląd zewnętrzny, ale także o dobre samopoczucie oraz dietę, która przyczyni się do lepszego, zdrowszego życia.

Odchudzanie nie musi kojarzyć się z głodem, którego obawiają się pacjenci. Dzięki odpowiednim wskazówkom można jeść smacznie, z odczuciem sytości i lekkości, nie przybierając zbędnych kilogramów. Poradnia zajmuje się również leczeniem żywieniowym w chorobach. Specjalista Dietetyk Kinga Skrzypczyk oferuje profesjonalny diet-coaching, który utrwala odpowiednie nawyki oraz uczy zdrowego stylu życia.

Jeżeli chcesz rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, odwiedź Atelier Piękna i Harmonii Studio Aktywnego Kształtowania Sylwetki.

Jak się przygotować i zacząć?

Jeśli brak Ci motywacji i inspiracji do działania polub moją stronę na Facebooku – codziennie staram się motywować i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami .

Kliknij tutaj : https://www.facebook.com/DietetykKingaSkrzypczyk/?fref=ts

Przed wizytą zastanów się jaki cel chcesz osiągnąć!!! Jeśli posiadasz swoje ostatnie wyniki badań lekarskich
(morfologię, glukozę na czczo, poziom hormonów tarczycowych, cholesterolu całkowitego i frakcji HDL, LDL oraz trójglicerydów i ogólne badanie moczu ) przynieś je na wizytę. Spisz lekarstwa oraz suplementy diety które bierzesz.

I wizyta trwa około godziny (czasami dłużej) i obejmuje :
-wywiad żywieniowy, wywiad chorobowy, analiza składu ciała profesjonalnym analizatorem TANITA wraz ze wskazaniem wisceralnej tkanki tłuszczowej i wieku metabolicznego, pomiary antropometryczne i rozmowa motywacyjna, wskazanie niezbędnych wyników badań do ułożenia jadłospis.

Podczas wizyty będzie też czas na zadanie nurtujących Cię pytań. Wspólnie ustalimy realne cele i czas programu. Wychodząc z gabinetu po pierwszej wizycie otrzymasz już podstawowe porady, które będzie można stosować już od kolejnego dnia, do czasu otrzymania indywidualnego jadłospisu.

Jadłospis (po uzyskaniu niezbędnych wyników )
-wręczenie 7-dniowego jadłospisu wraz ze wskazówkami do stosowania. Wyniki można przesyłać za pomocą maila więc nie w każdym przypadku potrzebna jest wizyta w gabinecie dieta również przesyłana jest na adres e-mail.

 Wizyta kontrolna  (po 2-3 tygodniach w zależności od potrzeb pacjenta)
– kontrola pacjenta, analiza składu ciała + pomiary, omówienie wyników i postępów, oraz omówienie dalszego działania indywidualnie dla pacjenta.

Twój program będzie personalnie dobrany do Twego stylu życia, Twoich celów i stanu zdrowia. Koniec odczucia głodu, teraz czas na sytość i lekkość jednocześnie!

Twoja dieta będzie smaczna i dopasowana do Twego stylu życia. Jeśli boisz się głodu i „cierpienia” na diecie przestań się tego obawiać. Nie tylko znam ale stosuję smaczne odżywianie.

Krok po kroku zmieniamy razem Twoje życie na lepsze!

 

P58A5458

Zapraszam Serdecznie

Dietetyk Kinga Skrzypczyk