Terapeuta żywieniowy – koncepcja Vianesse

Poszukiwanie zmian zaprowadziło Cię do Nas.

Dotarłeś – witamy.

W naszym  programie gwarantujemy Ci  odczuwanie własnego ciała zupełnie nowego rodzaju. Po prostu inne niż dotychczasowe. Chodzi tu nie o szybkie gubienie kilogramów, lecz o coś więcej: o figurę i dobre samopoczucie.

Tajemnica sukcesu  polega na poświęcaniu uwagi decydującym czynnikom w organizmie ludzkim. Kto pragnie zmian, musi zrozumieć stojące za tym procesy biologiczne i w odpowiednim czasie wytyczyć odpowiedni kierunek działania.

Pozycje kluczowe to jelito jako centrum przyswajania pożywienia oraz mięśnie jako miejsce przemiany materii, a tym samym spalania tłuszczu. Zrównoważenie tych dwóch sfer prowadzi do harmonii ciała, umysłu i duszy.

Dążymy do tego

Aby  aktywować w naturalny sposób siły do samoleczenia naszego organizmu.

Dzięki temu zyskasz dobre samopoczucie, którym będziesz promieniować na zewnątrz. Odkryjesz swoje ciało całkiem na nowo, będziesz zachwycona/y i pozwolisz się dalej rozpieszczać.

Nasza przewaga opiera się na  przyrodniczym poznaniu: jelita i mięśni bo to one są decydującymi czynnikami w sferze dobrego samopoczucia. Dotyczy to wszystkich żywych organizmów na całym świecie.

Zapraszamy

 

Przyjdż do naszego salonu – wspólnie ustalimy czas i wytyczymy indywidualną najlepszą dla Ciebie drogę