Jak się pozbyć cellulitu i szybko schudnąć – czyli Med2Contour medical

Jak się pozbyć cellulitu i szybko schudnąć – czyli Med2Contour medical

Luty-  za oknami zimno, leje i wieje a prognoza na kolejne dni wcale nie jest obiecująca.
Fakt!
Ale czy to oznacza, że do wiosny masz leżeć pod kocem, zajadać się ciastkami i udawać, że robisz masę 💪💪💪 – bo chcesz mieć pupę jak Beyonce. Szczerze … jedząc co popadnie to Ty gwiazdą nie zostaniesz bo cellulit jest niemodny !!! 😭😭😭
 
Nie pocieszaj się jedzeniem 🍬🍟🍔🍕🍫🍫🍫
 
Nie szukaj 1000 wymówek! Pogoda nigdy nie będzie idealna , okazji do zjedzenia tony śmieci będzie wiele ale wyrzuty sumienia, żale i pretensje nic nie dadzą !!!
 
Jeszcze wszystko możesz zmienić ….. 😍😍😍
 
Nie prześpij całej zimy – zacznij działać już dziś !
 
☛ Atelier Piękna i Harmonii zaprasza na
Med2Contour. Jest on najnowocześniejszym, całkowicie bezpiecznym aparatem do szybkiego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.
 
☛ Dzięki specjalnej opatentowanej głowicy, dynamiczna kawitacja wywołana dwiema interferującymi wzmacniającymi się wiązkami, szybko i trwale upłynnia tłuszcz w sposób precyzyjny i kontrolowany. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a efekty widoczne już po pierwszej sesji.
 
WSKAZANIA
Jeśli masz miejscową otyłość (np. talia, brzuch, uda – „bryczesy” lub obszar nad kolanami, ramiona)
Cellulit czyli obrzękowo – włókniejące zwyrodnienia tkanek podskórnych
Obrzęki
 
Efekt zmniejszenia otłuszczenia jest widoczny natychmiast po zabiegu i proporcjonalny do jego początkowej objętości. W przypadku cellulitu widoczna jest natychmiastowa poprawa kondycji skóry, ale do pełnego efektu potrzebna jest seria 6-8 zabiegów. Likwidacja miejscowych otłuszczeń wymaga 4-6 zabiegów.
 
Zabieg zajmuje 1,5 godziny i rozpoczyna się drenażem limfatycznym.
 
Zaleca się prowadzenie jednego zabiegu na tydzień z dodatkowym masażem limfatycznym po2-3 dniach. Częstsze zabiegi są nie wskazane ze względu na możliwe przeciążenie wątroby i niepożądany wzrost stężenia tłuszczu w chłonce, który może być gromadzony przez komórki tłuszczowe w innych okolicach ciała.
 
Zarezerwuj termin zabiegu 696 816 684