O Salonie Kosmetycznym Studiu Aktywnego Odchudzania i Kształtowania Sylwetki

O Salonie Kosmetycznym Studiu Aktywnego Odchudzania i Kształtowania Sylwetki

„Atelier Piękna i Harmonii „ Salon kosmetyczny- Studio odchudzania, kształtowania i modelowania sylwetki.

To miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta. Miejsce w którym zadbają Państwo nie tylko o swój wygląd ale również o wewnętrzną harmonię przywracając dobre samopoczucie i energię życiową. Salon gwarantuje niezawodność zabiegów kosmetycznych przy użyciu kosmetyków czołowych firm światowych i nowoczesnej aparatury kosmetycznej. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów, jako jedyni w Tomaszowie  specjalizujemy się w profesjonalnym modelowaniu sylwetki, Dla wygody klientów gabinet udostępnia przestrzeń 100 m kw. oraz jasne pokoje zabiegowe. Na miejscu znajduje się salka do ćwiczeń Treningu obwodowego z użyciem  nowoczesnych urządzeń oraz trenerem fitness nadzorującym poprawność wykonywanych ćwiczeń, można skorzystać z maszyn wspomagających odchudzanie:  elektrostymulacja komputerowa z podczerwienią Slim up, antycellulitowy i kształtujący sylwetkę masaż podciśnieniowy Endermologia LPG oraz najbardziej skuteczne obecnie na rynku  urządzenie kawitacyjne do rozbijania tkanki tłuszczowej Med 2 Contour.

Oferujemy również usługi mgr dietetyk Kingi Skrzypczyk, która pełni opiekę dietetyczną nad pacjentami i klientami naszego studio.

Zapraszamy!

Atelier Piękna i Harmonii

Ul Smugowa 1/11

Tomaszów Mazowiecki

Tel  696816684

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku-  dzięki temu będziesz mieć możliwość monitorowania najnowszych promocji oraz szansę wylicytowania zabiegów w atrakcyjnych cenach.